20 ROKOV S VAMI ...


Vizitky a oznamy

Na tlač vizitiek používame podľa základného materiálu a podľa potrebnej kvality ofsetovú tlač, sieťotlač alebo digitálnu inkjetovú tlač. Ponúkame viac než sto typov rôzneho papiera a iného materiálu na vizitky.

Novoročné oznamy, pozvánky na rôzne podujatia patria neoddeliteľne k vytvoreniu správneho dojmu o Vašej firme. Aby sme dosiahli vysokú kvalitu používame ofsetovú, digitálnu inkjetovú alebo termotlač kvôli špeciálnym farbám.

Tabule a nápisy

Vyrezávanie patrí medzi najstaršie formy výroby reklamných tabúľ a nápisov. Má aj v dnešnej dobe nenahraditeľnú pozíciu vo výrobe reklamných nápisov.

Naša firma sleduje najnovšie trendy v tejto oblasti s dôrazom na najnovšie technológie a techniky vyrezávania, a tak používame najkvalitnejšie a najnovšie stroje na vyrezávanie.

Môžeme tak zabezpečiť vysokú kvalitu našich výrobkov.
Rýchlosť a kvalita sú dva najvýznamnejšie faktory pri výrobe, ktoré vždy dodržíme k plnej spokojnosti nášho zákazníka.

Ďalej vyrábame aj rôzne reklamné nápisy na autá, nákladné autá a na plachty kamiónov.

Grafika  a design

Ak chcete zákazníka účinne osloviť, je potrebné mať po ruke prehľadné informácie o Vami ponúkaných produktoch. Nemusí to byť náročne spracovaný katalóg. Niekedy postačí aj nejaký prospekt, leták, alebo len zaujímavo upravená informácia o firme.

Ponúkame profesionálny návrh katalógov, reklamných letákov, billboardov a veľkoplošnej reklamy...

Tvorba WWW

Každá seriózna web stránka sa prejavuje jednoduchosťou, jasnosťou. Mala by byť prispôsobená užívateľovi.
Vaša web stránka by mala odrážať obraz Vašej spoločnosti.

Skúsenosti máme hlavne s technológiami HTML5, CSS, PHP CMS. Zaručujeme validitu vytvorených web stránok podľa aktuálnych noriem.

Stránky sa optimalizujú pre rôzne prehliadače ako aj Android.

Firemné logá

Navrhnúť logo firmy je vlastne vytvorenie umeleckého diela. Dnes už nemusí vznikať s ceruzkou v ruke, ale ľuďská kreativita a myslenie je nenahraditeľnou časťou tvorby loga.

Tvar a farebnosť musia spĺnať náročné technické kritériá, aby reprezentovali vždy a všade Vašu spoločnosť a jej podstatnú činnosť. Nezáleží na tom či v čiernobielej alebo farebnej tlači, na vizitke alebo vo veľkosti billboardu...

Obal výrobku je Vašou najlacnejšou a najrozšírenejšou formou reklamy. Nie je len miestom na uvedenie čiarového kódu. Obal zaraďuje Váš výrobok do kvalitatívnej triedy a cenovej hladiny. Vypovedá o Vás…
Navrhujeme teda aj značky a balenia tovarov, ktoré vyrába Vaša firma.

Svetelná reklama

Svetelná reklama je svojou nápadnosťou najobľúbenejšou formou prezentácie.

Ponúkame rôzne riešenia, od najjednoduchších svetelných panelov, cez kompletné skriňové písmená a svetelné neóny až po gigantické obrazovky
s tisíckami svetelných zdrojov podľa osobnej objednávky zákazníka.

V dnešnej dobe nie je zanedbateľná ani ochrana životného prostredia. Do všetkých typov svetelnej reklamy montujeme špeciálne svetelné zdroje, ktoré šetria elektrickú energiu a tým aj prírodu.

Velkoplošná tlač

Veľkoplošná digitálna tlač dá Vašim myšlienkam skutočný rozmer a tvar. Umožní Vám tlač plagátov alebo tlač billboardov.

Každá zákazka vyžaduje špecifické technické riešenia, z ktorých práve výstup musí spĺňať všetky zákazníkove požiadavky a nároky hlavne na termíny, kvalitu a cenu. Snažíme sa preto pre zákazníka vybrať optimálne riešenie na základe pre neho dôležitých kritérií.

Náš ploter tlačí s rozlíšením 1440 dpi na rôzne materiály ako napr. papier, vinyl alebo priesvitnú,
či priehľadnú umelú hmotu, tzv. backlight.

Vytlačený dokument je potom možné povrchovo upravovať napr. laminovaním za tepla alebo za studena (možnosť použitia matného alebo lesklého laminátu). Ďalej je možné vytvárať špecifickými metódami samolepiace vrstvy na dokumentoch.

Potlač reklamných predmetov

Vyrábame širokú paletu darčekových a reklamných predmetov. Samozrejme všetko podľa exkluzívnej objednávky zákazníka. Potlači venujeme maximálnu pozornosť preto používame kvalitný materiál na výrobu.

Tričká a ostatné darčekové a reklamné predmety z textilu a umelej hmoty sa vyrábajú sieťovou tlačou. Sieťotlačovou metódou vyrábame zástavy od niekoľkých cm2 až po obrovské zástavy s rozmermi viac než 10m2. Používame pritom obyčajnú bavlnu, alebo špeciálny nylonový materiál, ktorý má oveľa väčšiu odolnosť proti poveternostným vplyvom.

Reklamné tašky vyrábame na základe fotopolymetrických štočkov – jednoducho a rýchlo môžeme zrealizovať aj veľkosériové objednávky.

Základný materiál je polyetylén. Ponúkame celú farebnú paletu na nátlačky. Vieme poskytnúť aj jednoduché tašky bez potlače. Pri realizácií zákaziek nad 50 000 ks je možné vyrábať tašky s rastrovou potlačou v prevedení 8 farieb na jednu stranu.

Gravírovanie, frézovanie

Gravírovanie je popisovanie rôznych materiálov laserom, teda vypálením do povrchu predmetu s cieľom vyhotoviť požadovanú dekoráciu. Používané spektrum materiálov je veľké. Na gravírovanie ponúkame napr. nerez, eloxovaný hliník, keramiku, sklo, drevo, kožu, papier, umelé hmoty, mramor, kameň, atď... 

Touto technikou je možné tiež laserové obrezanie niektorých materiálov do ľubovoľného tvaru. Výhodou je určite vysoká presnosť a jemnosť vyhotovených motívov, trvanlivosť, nezmazateľnosť a výnimočný dizajn popísaných predmetov.